Nereti, lai atvieglotu tehnikas apkopi un remontu, uzņēmumi izvēlas viena zīmola preces. Tādā veidā tiek veidota ekosistēma, kas palīdz uzņēmumam veiksmīgi optimizēt laiku, izdevumus un arī salāgot daudzas iekārtas savā starpā. Viens no zīmoliem, kurš Latvijas tirgū spēj nodrošināt šādu ekosistēmas izveidi, ir Canon.

Mediju un biroja tehnikas tīkls

Daudzos uzņēmumos ir veidoti plaši iekšējie tīkli, lai savienotu tā saucamās perifērijas iekārtas. Piemēram, par tādām tiek uzskatīti printeri, skeneri, kopētāji un citas iekārtas, kas nodrošina biroja darbību. Daudzi uzņēmumi, īpaši tie, kas nodarbojas ar ražošanu, bieži veido arī savus reklāmas un mārketinga materiālus. Šim nolūkam uzņēmēji ir iegādājušies dažāda veida mediju tehniku – foto, video u.c. Patiesībā, ja apskata to iekārtu daudzumu, kas šobrīd tiek izmantots vidusmēra birojā, daudzi 90. gadu uzņēmēji to varētu apbrīnot ar lielu skaudību. Lai šī skaudība būtu absolūti pamatota, ir jāatzīmē nepieciešamība veidot vienotu tīklu starp šīm iekārtām. Protams, vislabākais savienojums veidojas starp viena ražotāja iekārtām.

Fotoapārati šodien pilda daudz un dažādas funkcijas un ir noderīgi ikvienā birojā. Ar to palīdzību iespējams veidot gan produktu attēlus mājaslapai, gan sociālajiem tīkliem, gan arī video saturu un augstas kvalitātes tiešraides. Savukārt, kombinācijā ar kvalitatīvu lielformāta drukas iekārtu ir iespējams izgatavot kvalitatīvus reklāmas un izdales materiālus uzņēmuma iekšienē vai sniedzot ārpakalpojumu.

Pasaulē nav daudz uzņēmumu, kuri spēj nodrošināt vienlaicīgi mediju un biroja tehnikas vienotu ekosistēmu. Viens no tiem, kurš to spēj – ir Canon.

Kas ir Canon?

Canon ir Japānā dibināts uzņēmums, kas pastāv kopš 1933. gada. Jau kopš pirmsākumiem tas ir orientējies uz mediju tehniku, ražojot fotoaparātus, bet vēlāk – kinokameras. Daudzi mūsdienu atklājumi šajās jomās ir izdarīti tieši Canon rūpnīcas laboratorijās. Šodien Canon nodrošina visa veida biroja un mediju tehniku ikdienas un profesionālai lietošanai, kas brīnišķīgi papildina viena otru un veido ērtu un ergonomisku iekārtu ekosistēmu. Kopš 1993. gada Latvijā ir arī Canon Biznesa Centrs, kura funkcijas pilda SIA IB Serviss. Uzņēmumam ir arī piecas filiāles – Rīgā, Liepājā, Valmierā, Daugavpilī un Rēzeknē, kas nodrošina gan iekārtu tirdzniecību, gan apkopi un remontu.