Profesija, kas bieži tiek uzskatīta par pašsaprotamu un netiek pienācīgi novērtēta – celtnieks, neskatoties uz to, ka celtnieki ir tik svarīga ikviena dzīves sastāvdaļa. Bez celtniekiem mums nebūtu skaistu māju, lielveikalu un skolu, bez celtniekiem mums nebūtu neviens, kas salabos tekošo jumtu vai palīdzēs ar remontu. Viss, sākot no visvienkāršākajiem šķūnīšiem un beidzot ar grandiozām celtnēm, ir būvinženieru darba auglis.

Paturot to prātā, ir svarīgi atrast piemērotu dāvanu celtniekiem mūsu dzīvē. Un nav runa par dāvanu, kas iegādāta tikai, lai būtu dāvana, bet gan patiešām ņemot vērā katra cilvēka individualitāti un vēlmes. Tās var būt personalizētas dāvanas vai dažādi kuponi, tam nav nozīmes, galvenais ir izvēlēties dāvanu paturot prātā dāvanas saņēmēju. 

Lai padarītu jūsu dzīvi nedaudz vienkāršāku, mēs esam izveidojuši sarakstu ar pāris lieliskām dāvanu idejām. Sarakstā esam iekļāvuši dažādus produkti, kurus var izmantot ikdienā, kā arī nedaudz neierastas dāvanas, kas sniegs papildus emocijas un ļaus relaksēties.

Labākās dāvanas celtniekiem:

  • Personalizēta mērlente
  • Personalizēts āmurs
  • Smieklīga krūze ar personalizētu uzrakstu
  • Personalizēta instrumentu josta
  • Darba apģērbs – kvalitatīvu darba apģērbu novērtēs ikviens celtieks, tomēr, šeit jums ir jāpārzina konkrētā cilvēka vēlmes, jo katram ir savas iecienītākās firmas un uzņēmumi

Netradicionālas dāvanas celtniekiem

Tomēr, ja nevēlaties dāvināt dāvanu, kas būtu saistīta ar personas ikdienu un darbu, tad lieliska doma ir dāvināt emocijas un piedzīvojumus.

Adrenalīna deva

Lidojums ar gaisa balonu, brauciens ar kvadricikliem vai lēciens ar gumiju būs lieliski piemērota dāvana ikvienam, kam patīk asas izjūtas. Uzdāviniet emocijas, ko nebūs iespējams aizmirst vēl ilgi. 

Atpūta un relaksācija

Ja vēlaties sagādāt atpūtu, tad uzdāviniet dāvanu karti nedēļas nogalei SPA. Ikviens vēlās ik pa laikam aizbēgt no ikdienas rutīnas un relaksēties SPA viesnīcā, arī celtnieki. 

Ceļojums garšu pasaulē

Kuram no mums gan nepatīk gardi paēst? Uzdāviniet gardas vakariņas kādā no augstas klases restorāniem. Ja cilvēkam patīk baudīt gardus ēdienus lieliskā atmosfērā, tad šāda veida dāvana būs ideāli piemērota.