Tikai 45 kilometru attālumā no galvaspilsētas, Jelgavā, ārpus pilsētas centra, atrodas uzņēmums Flora. Jau 30 gadu, SIA Flora – Latvijas ģimenes uzņēmums ražo koka logus un durvis, piešķirot Latvijas priedei pievienoto vērtību. No mazas galdniecības tā ir izaugusi par vienu no vadošajiem uzņēmumiem Latvijā savā nozarē.

Koka logu un durvju ražošana notiek no Latvijas priedes, izejot ceļu no baļķu iepirkšanas līdz gatavo logu un durvju uzstādīšanai pasūtītāja objektā.

Flora nodarbojas ar liela produktu klāsta ražošanu. No fasāžu sistēmām un ziemas dārziem līdz durvīm, dekoratīvajiem apdares paneļiem un, protams, visa veida koka logiem.

Pieci iemesli, kāpēc izvēlēties koka logus

  1. Energoefektivitāte

Koka logi, atšķirībā no tik bieži sastopamajiem plastmasas logiem, ir apveltīti ar lielisku siltumizolāciju. Uzreiz pēc logu nomaiņas klienti jūt patīkamas pārmaiņas – ziemās telpas ir patīkami siltas, bet vasarās – atvieglojoši vēsas. Koks ir augsti izolējošs materiāls, tāpēc caur to telpās iekļūst tikai neliels siltuma vai aukstuma daudzums. Tas ir jo īpaši svarīgi šobrīd, kad kāpj dažādu pakalpojumu izmaksas, jo koka logi parūpēsie par labāku energoefektivitāti kā cita tipa logi. Ne mazāk svarīgs ir arī fakts, ka koka logi ļoti labi izolē skaņu, atstājot mājokli patīkamā klusumā.

  1. Dabai draudzīga izvēle

Mūsdienās ir īpaši svarīgi rūpēties ne tikai par sevi, bet arī par to, kas mums apkārt – dabu. Un kā gan to izdarīt labāk kā ar koka logiem? Ne tikai koka logi ir laba izvēle mums pašiem, bet tie ir daudz dabai draudzīgāki kā PVC vai alumīnija logi. Koka logiem ir negatīvs globālās sasilšanas potenciāls (GWP), kas nozīmē, ka to ilgās kalpošanas laikā tie ir spējīgi samazināt CO2 apjomu no atmosfēras. Šī izvēle kļūst vēl jo draudzīgāka, izmantojot koku no ilgstpējīgiem avotiem. Koka logu ražošana prasa apmēram 8 reizes mazāk enerģijas kā PVC logi un PVC logi rada daudz vairāk atkritumu, no kuriem ļoti mazs skaits tiek pārstrādāts.

  1. Estētika

Koks ir viens no daudzpusīgākajiem materiāliem, kas labi pakļaujas jebkādām formām un dizaina izpausmēm. Tas nozīmē, ka koka logi var būt tik dažādi un izskatīties tieši tā, kā jūs vēlaties. Vēsturiskie koka logi ir ļoti pievilcīgi un piešķirs sakoptu un modernu izskatu jebkurai ēkai. Vēsturiskajos koka logos ir iespējams iegrebt jebkādus rakstus un elementus un tos var krāsot pēc jūsu sirds patikas. Jebkura ēka ar jauniem vai vēsturiskiem koka logiem izskatīsies kā no jauna dzimusi.

  1. Individuāla pieeja

Flora savus produktus ražo tikai pēc individuāliem pasūtījumiem. Tas nozīmē to, ka jebkurš produkts, tai skaitā logi, būs unikāls un radīts tieši Jums, jūsu vēlmēm un idejām atbilstošs. Mūsu meistariem ir zelta rokas un tie darba nebaidās, bet projektu vadītāji ir vienmēr gatavi jauniem izaicinājumiem. Pat tad, ja jūs savu ideālo logu esat tikai nosapņojuši, Flora būs viens no retajiem uzņēmumiem, kas spēs to īstenot. Mūsdienās logiem nav jābūt tikai skatam uz ārpasauli. Tie var būt arī dekorācija, interjera elements vai punktiņš uz “i”. Logu formu iespējas ir neierobežotas – ģeometriskas formas, arkas, ziedlapu formas… Īsāk sakot, jebkas, kas ienāk prātā, bet nepārkāpj fizikas likumus!

  1. Lielisks ieguldījums nākotnē

Ieguldot jaunos logos, jūs, saprotams, vēlaties, lai ieguldījums atmaksātos. Ar koka logiem tā nav problēma. Koka logi saglabāsies efektīvi un estētiski ļoti ilgu laiku. Ja par koka logiem kārtīgi rūpēsieties, tie var kalpot visu mūžu, pretojoties nolietojumam. Koka logi arī ir daudz vieglāk labojami kā to plastmasas līdzinieki.

Izvēlēties ēkai koka vai plastmasas logus ir gaumes un arī finansiāls jautājums, taču skaidrs, ka labi koka logi ceļ ēkas vērtību!

Ja vēlaties veikt lielisku ieguldījumu savā nākotnē, kas kalpos ilgi, atbildīs visām jūsu vēlmēm un izskatīsies skaisti, rakstiet SIA Flora jau šodien!

Ar FLORA SIA projektu vadītājiem aicinām sazināties zvanot 63 026 024 vai rakstot flora@flora.lv.

Vairāk informācijas – www.flora.lv.